آشنایی با واحد آموزش

آشنایی با واحد آموزش

نام: واحد آموزش

سال تاسیس: 1394

مسئول: ایوب محمودی


 

 

واحد آموزش در سال 1394 تشکیل شده است و تلاش دارد تا به مواردی که در حیطه آموزش قرار می گیرد بپردازد. برگزاری کلاس های آموزشی در زمینه های مختلف(دینی، رفتاری، اخلاقی، علمی و …)، همایش ها و سمینارهای تخصصی و عمومی، اطلاع رسانی در زمینه های وابسته، برگزاری کلاس های فوق برنامه با همکاری مدارس، برگزاری مسابقات علمی، برگزاری مسابقات کتابخوانی به صورت حضوری و مجازی و …

هدف اصلی این واحد آن است که بتوان آگاهی شهروندان عزیز را در زمینه های مختلف افزایش داد و آن ها را با حل و فصل مسائل مختلف روز و مشکلاتی که با آن ها روبرو می شوند آشنا ساخت. این کمیته البته با همکاری و مساعدت سایر کمیته های فعال انجمن خیریه صابرین خور می تواند به اهداف فوق دست یابد. از این رو، مساعدت مسئولین سایر کمیته ها، امری اجتناب ناپذیر می باشد.

برنامه های پیش رو:

1- برگزاری مسابقه کتابخوانی با همکاری کمیته دانش پژوهان که مسائل کلی این طرح با علاقه مندان و همکاران عزیز صورت گرفته است و ان شا الله تلاش می شود تا در بهمن ماه، اولین دوره مسابقات کتابخوانی آغاز شود.

2- برگزاری مسابقه کتابخوانی به صورت مجازی و از طریق وبسایت انجمن خیریه صابرین خور، در دستور کار این واحد است و امیدواریم بتوانیم تا پایان سال جاری، زیرساخت های لازم را برای برگزاری آزمون های آنلاین فراهم کنیم.

3- تقویمی از مناسبت های ملی، بین المللی و دینی آماده شده است تا بتوان بر اساس این تقویم، برنامه های خود را جهت برگزاری کلاس های آموزشی و همایش های مرتبط ساماندهی کرد.