برخی از خدمات کمیته دانش پژوهان

برخی از خدمات کمیته دانش پژوهان

 

در حال حاضر کمیته دانش پژوهان، با توجه به میزان کمکهای مالی «اعضای حمایتی» و حمایت های همشهریان گرامی، در حد توان خود به ارائه خدمات زیر اقدام می نماید:

<1. اعطای وام قرض الحسنه بلند مدت به دانشجویان و  دانش آموزان.

–توضیح: هرکدام از متقاضیان با ارائه مدارک مورد نیاز که لیست آن در دفتر انجمن خیریه صابرین خور موجود است، تقاضای وام نموده و پس از بررسی شرایط وی توسط کمیته دانش پژوهان، طبق توافق با متقاضی، و البته با توجه به تعداد متقاضیان و میزان بودجه ی کمیته، وام مورد تقاضا پرداخت می شود.

<2. تشویق مادی و معنوی دانش پژوهانی که موفقیت های چشمگیری را کسب نموده باشند. از قبیل:

پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری، ارائه مقالهISI، ثبت اختراعات، پذیرش مقاله و طرح در سمینارها و همایش های معتبر در سطح ملی و بین اللملی، کسب معدل کل بالای ۱۸ در دوران دانشجویی، کسب رتبه های زیر ۱۰۰۰ در کنکور سراسری، پذیرش در رشته های تربیت معلم و پزشکی عمومی و تخصصی،کسب رتبه های برتر هنری در سطح استانی و ملی، موفقیت دانش پژوهان در مسابقات ملی یا بین المللی حفظ و قرائت قرآن کریم، موفقیت در المپیادهای دانشجویی و دانش آموزی، پذیرش در مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان، و سایر موفقیت های چشمگیر.

–توضیح: اعضای کمیته دانش پژوهان تمام سعی خود را به کار خواهند بست تا دانش پژوهانی که این موفقیت ها را کسب می نمایند شناسایی و حمایت و تشویق نمایند. لذا از کلیه همشهریان عزیز تقاضامندیم کلیه دانش پژوهانی را که از شروع سال ۱۳۸۹ شامل موارد ذکر شده می باشند را به ما معرفی نمایند. تا در طرح حمایت از دانش پژوهان کسی به دلیل عدم اطلاع رسانی از قلم نیفتد.

<3. راه اندازی جلسات مشاوره و کلاسهای تقویتی دروس مورد نیاز. (در صورت تقاضای دانش آموزان.)

<4. همکاری با انجمن های اولیا و مربیان مدارس. (در صورت تقاضای والدین گرامی.)

<5. برگزاری نمایشگاه های پیشنهادی از جانب شما و حمایت از  نمایشگاه هایی که هرکدام از همشهریان در راستای اهداف کمیته دانش پژوهان برگزار نمایند.

— توضیح: رسیدن به سایر اهدافی که در بخش اهداف کمیته  دانش پژوهان ذکر شد مستلزم اقتضای زمان و تأمین بودجه کافی و همچنین یاری معنوی و فکری دوستان می باشد که انشالله در  آینده ای نزدیک بتوانیم با توجه به اولویت های شهر، بر روی سایر اهداف نیز تمرکز کنیم.

طراحی و توسعه آراد